Set - Herrnhutská hvězda i6 "Olšové dřevo"

KÓD: 0000000016675

K DISPOZICI OD 07/2024

NOVINKA z edice "Nature" pro rok 2024

Tradiční adventní hvězda z papíru určená pro vnitřní dekoraci v netradičním provedení. Zachycení jedinečných barev a okamžiků přírody a jejich kombinování s něžným a křehkým světlem papírové hvězdy z Herrhutu - to je to, co Vám edice "Nature" přináší domů.

  • z papíru
  • pro vlastní montáž
  • pro vnitřní použití

včetně sady osvětlení (4m kabel s vypínačem

Pro rok 2024 jsme na nové půdě: Po třech květinových motivech ukazuje nová hvězda Edition Natur celou barevnou škálu tónů dřeva olše "Wood Grain Alder" a zejména to, jak rozmanitost přírody ladí s celou touto produktovou řadou.

Hvězda s označením "olšové dřevo" svým teplým barevným spektrem od zlatožluté po červenohnědou vnese do čtyř stěn vašeho domova spoustu útulnosti a přirozenosti.

Pro rok 2023 jsme zvolili motiv věčné "pomněnky". Jemné květy symbolizují lásku a věrnost a také pocit sounáležitosti - nádherně jemná hra světla pro výjimečné chvíle.

Pro rok 2022 byl do sortimentu přidán motiv "Cape Marguerite" se svou jasnou, barevnou fialovou a znovu ukazuje, jaké zvláštní světlo přírody dokáže zachytit tato edice, která začala v roce 2021.

Motiv pro rok 2021 "Vine Leaves" je první variantou s bohatou, jasně zelenou barvou, která reprezentuje svěžest a mnohostrannou povahu této nové edice.

Rozměry: 60x60 cm

Hmotnost: 0,5 kg

Ruční výroba. Tradiční a značkové zboží vyrobené v Německu.

Hvězda je dodávána rozložená s podrobným návodem.

Balení obsahuje: papírové špice, balení kovových svorek, osvětlovací set (bílý kabel o délce 4 m s objímkou E14 a LED žárovkou E14) a montážní návod.

Určeno pouze do vnitřních prostor.

Pro spolehlivé a bezpečné uložení Vaší hvězdy si můžete objednat box z lepenky - přejít na nabídku kartonových boxů.

Chcete se podívat na návod na sestavení? Pokračujte prosím na https://youtu.be/EgHlU9brCh4

TĚŠÍME SE NA VAŠE PŘEDOBJEDNÁVKY!

1 369,00 Kč
bez DPH 1 131,40 Kč